KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15206392
nr 1520 6392
Akvarell
Karl Sjöström, "På hemfärd till Gefle", monogramsignerad 1905. Akvarell, bildmått: 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 30x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:18:11
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)